2013-2014 Pedagojik Formasyon Başvuruları Ne Zaman Başlayacak?

  Haberin güncellenmiş haline ulaşmak için şu sayfayı ziyaret ediniz; Formasyon Başvuruları Ne Zaman Başlayacak? Milli Eğitim Bakanlığı 2013-2014 eğitim öğretim yılında da pedagojik formasyon sertifika programına devam edilmesi yönünde karar aldı. Buna göre YÖK tarafından eylül ayının ortalarında formasyon verecek üniversiteler ve kontenjanların açıklanması bekleniyor. Kontenjanlar açıklandıktan sonra ise üniversiteler resmi sitelerinden başvuru ilanı […]

 

Haberin güncellenmiş haline ulaşmak için şu sayfayı ziyaret ediniz; Formasyon Başvuruları Ne Zaman Başlayacak?

Milli Eğitim Bakanlığı 2013-2014 eğitim öğretim yılında da pedagojik formasyon sertifika programına devam edilmesi yönünde karar aldı. Buna göre YÖK tarafından eylül ayının ortalarında formasyon verecek üniversiteler ve kontenjanların açıklanması bekleniyor. Kontenjanlar açıklandıktan sonra ise üniversiteler resmi sitelerinden başvuru ilanı yayınlayacak. Bu ilanda başvuru şartları, fiyat gibi konulara açıklık getirilecek. Muhtemelen eylülün son haftası ve ekimin ilk haftası bu konu ile ilgili bir hareketlilik olacak.

Konu ile ilgili tüm gelişmeleri, açıklanan kontenjanları, formasyon ilanlarını ve sonuçlarını vakti gelince sizlerle paylaşacağız.

Bir önceki yazımız olan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 78 Hemşire Alımı Yapacak başlıklı makalemizde Hemşire Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLARBir Cevap Yazın2015 Şubat Ataması Taban Puanları

2015 Şubat Ataması Taban Puanları

10 bin öğretmen adayını mesleğine kavuşturan 2015 Şubat öğretmen ataması yapıldı. Ataması yapılan adaylar sevinç › Yazının Devamı ..

Öğretmen Ataması Sonuçları Açıklandı (2014-Eylül)

Öğretmen Ataması Sonuçları Açıklandı (2014-Eylül)

2014 Eylül Öğretmen ataması yapıldı. Adaylar sonuçlara atama.meb.gov.tr adresinden ulaşabilecek. Ayrıca kurum bazında › Yazının Devamı ..

KPSS

Sen de yazı gönder!

YGS - LYS