2013 Üniversite Taban Puanları

ÖSYM’nin ÖSYS yerleştirme sonuçlarını açıklaması ile birlikte hangi bölümün kaç puanla öğrenci almış olduğu da belli oldu. Buna göre 2013 yılında üniversitelerin taban puanları şu şekilde oluştu; En Küçük ve En Büyük Puanlar (TABLO-3A) En Küçük ve En Büyük Puanlar (TABLO-3B) En Küçük ve En Büyük Puanlar (TABLO-4)   2014 yılında YGS-LYS hazırlığı yapacak olan […]

ÖSYM’nin ÖSYS yerleştirme sonuçlarını açıklaması ile birlikte hangi bölümün kaç puanla öğrenci almış olduğu da belli oldu. Buna göre 2013 yılında üniversitelerin taban puanları şu şekilde oluştu;

En Küçük ve En Büyük Puanlar (TABLO-3A)

En Küçük ve En Büyük Puanlar (TABLO-3B)

En Küçük ve En Büyük Puanlar (TABLO-4)

 

2014 yılında YGS-LYS hazırlığı yapacak olan adaylar için bu puanlar kısmen yol gösterici olabilir. Fakat yine de yıllar içerisinde puanların değişebildiğini ve buna göre hiç rehavete kapılmadan elimizden gelen gayreti göstermemiz gerektiğini unutmamalıyız.

Bir önceki yazımız olan 2013 Üniversite Kayıt Tarihi başlıklı makalemizde 2013 Üniversite Kayıt Tarihi ve üniversite kayıt tarihleri ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLARBir Cevap Yazın2015 Şubat Ataması Taban Puanları

2015 Şubat Ataması Taban Puanları

10 bin öğretmen adayını mesleğine kavuşturan 2015 Şubat öğretmen ataması yapıldı. Ataması yapılan adaylar sevinç › Yazının Devamı ..

Öğretmen Ataması Sonuçları Açıklandı (2014-Eylül)

Öğretmen Ataması Sonuçları Açıklandı (2014-Eylül)

2014 Eylül Öğretmen ataması yapıldı. Adaylar sonuçlara atama.meb.gov.tr adresinden ulaşabilecek. Ayrıca kurum bazında › Yazının Devamı ..

KPSS

Sen de yazı gönder!

YGS - LYS