Formasyon Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

GÜNCELLEME: Not ile ilgili sorunların tam olarak çözülememesi nedeniyle sonuçlar 16-20 Aralık tarihleri arasında açıklanacak. 6 Aralık pedagojik formasyon için son tercih günüydü. Adaylar artık sonuçların açıklanmasını bekliyor; ancak bazı üniversiteler not dönüşümü ile ilgili çalışmalarını yetiştiremedi. Bundan dolayı ÖSYM, üniversitelere 11 Aralık Çarşamba gününe kadar not ile ilgili sorunlarını çözmeleri için süre verdi. osymkilavuzu.com […]

GÜNCELLEME: Not ile ilgili sorunların tam olarak çözülememesi nedeniyle sonuçlar 16-20 Aralık tarihleri arasında açıklanacak.

6 Aralık pedagojik formasyon için son tercih günüydü. Adaylar artık sonuçların açıklanmasını bekliyor; ancak bazı üniversiteler not dönüşümü ile ilgili çalışmalarını yetiştiremedi. Bundan dolayı ÖSYM, üniversitelere 11 Aralık Çarşamba gününe kadar not ile ilgili sorunlarını çözmeleri için süre verdi.

osymkilavuzu.com olarak pedagojik formasyon başvuru sonuçlarının 12 veya 13 Aralıkta açıklanacağını, kayıt işlemlerinin ise 16 Aralık Pazartesi gününden itibaren başlayacağını tahmin ediyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 78 Hemşire Alımı Yapacak başlıklı makalemizde Hemşire Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUMLARBir Cevap Yazın2015 Şubat Ataması Taban Puanları

2015 Şubat Ataması Taban Puanları

10 bin öğretmen adayını mesleğine kavuşturan 2015 Şubat öğretmen ataması yapıldı. Ataması yapılan adaylar sevinç › Yazının Devamı ..

Öğretmen Ataması Sonuçları Açıklandı (2014-Eylül)

Öğretmen Ataması Sonuçları Açıklandı (2014-Eylül)

2014 Eylül Öğretmen ataması yapıldı. Adaylar sonuçlara atama.meb.gov.tr adresinden ulaşabilecek. Ayrıca kurum bazında › Yazının Devamı ..

KPSS

Sen de yazı gönder!

YGS - LYS