Açık Öğretim Kayıtlarında Son Gün Yarın

ikinci üniversite kayıtları,açık öğretin ikinci üniversite, son kayıt tarihi, anadolu üniversitesi son kayıt tarihi
Paylaş
 

Açık Öğretim 2017-2018 ikinci üniversite Kayıtlarında internet başvuru ve kayıt işlemlerinde yarın son gün. İşletme ve iktisat bölümlerinde ikinci üniversite kayıtları için başvuruları bugün tamamlamanız gerekiyor. Çünkü yarın mesai bitimine kadar zamanı kaldı.

Açık Öğretim Kayıtlarında Son Gün Yarın

Anadolu üniversitesinin internet sitesinde yer alan duyuruda herhangi bir yüksek öğretim programından mezun olanlar ile merkezi açık öğretim ve uzaktan eğitim sistemine eğitim veren fakülteler dışında yüksek öğretim programında kayıtlı öğrenciler açık öğretim sistemine göre öğretim yapan fakültelere internet üzerinden başvurduktan sonra kayıt işlemlerini gerçekleştirebiliyor.

Okudukları veya mezun oldukları alanlar haricinde adaylardan lisans eğitimi alanlar lisans veya ön lisans programlarına, ön lisans eğitimi alanlar ön lisans programlarına internetten başvurarak kayıt yaptırabiliyor.

Anadolu Üniversitesi Son Kayıt Tarihi

 Açık öğretim sistemine göre öğretim yapan fakültelerde yabancı dille eğitim verilen programlara kaydolacak adayların, Açık öğretim Sistemi Yabancı Dille Öğretim Yapan Programların Yabancı Dil Yeterlik Sınavı Uygulama Esaslarındaki koşullardan birini sağlaması gerekiyor.

Adaylar kayıt işlemini yukarıdaki resme tıklayarak yapabilir. Daha sonra kayıt için gerekli belgeleri hazırlayıp banka ödemesini yaptıktan sonra, Açık öğretim Fakültesi bürolarından yarın saat 17.00’ye kadar kayıt işlemlerini tamamlayabilecek.

Bu yazı 667 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun