Adalet Bakanlığının Geçtiğimiz Günlerde Alımını Yaptığı 200 Kişilik İlanın Sonucu Açıklandı

Paylaş
 

Şoför, istatistikçi, hizmetli, psikolog ve sosyal çalışmacı unvanlarına ait personel alımlarının sonuçları Adalet Bakanlığı tarafından ilan edildi. Kamuya ataması yapılan 200 kişinin sonuçlarının açıklaması yapıldı. Bakanlığa bağlı internet sitesi üzerinden ilan edilen sonuçların ardından birtakım açıklamada yer aldı. Belirlenen pozisyonlar için yapılan alımların sonuçlarının açıklandığı belirten bakanlık, sözlü sınava gireceklerin isimlerini site üzerinden yayınladı. Ayrıca sözlü sınav tarihlerinin beyanı da dünkü duyuru da ifade edildi. Mülakatların başlayacağı saatin 09.00 olarak belirlendiği ilan belirtildi. Ayrıca Mülakatların yapılacağı yerin

Buna Göre Belirlenen Sözlü Sınav Tarihleri Şu Şekilde;

Sözlü sınav tarihlerinin 10/09/2018 – 26/09/2018 arasında olacağı sitenin duyuru kısmından ilan edildiği gözlendi. Adalet Bakanlığı (Ek Bina) Milli Müdafaa Caddesi Bakanlıklar /ANKARA adresinde yer alan konferans salonunda düzenleneceği söylendi.

​​​​​​Şoför Pozisyonlarına Alınacak Adayların Uygulama Sınavı Hakkında da Duyuru Yayınlandı

Buna göre şoför olmaya hak kazananların belirlenmesi için 17/09/2018 – 21/09/2018 tarihleri belirlendi. Bu tarihler arasında Adalet Bakanlığı (Ana Bina) Milli Müdafaa Caddesi Bakanlıklar/ANKARA adresinde saat sabah 08.00 da başlayacak uygulama sınavı uygulanacak. Özellikle 08.00′ da adayların belirtilen adreste bulunmaları gerektiği vurgulandı.

Son Yapılan Duyuru Adayların Getirmeleri Gereken Evrak Hakkında Oldu

Adaylardan sadece kimlik istendiği görüldü. Ama özellikle vurgulanan duyuru da kimliksiz gelenlerin hiçbir şekilde mülakata ve uygulama sınavına katılamayacağıdır.

Bu yazı 374 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun