BOTAŞ 112 Memur Personel Alımı Yapacak

Paylaş
 

Sürekli olarak bünyesindeki açığı kapatmak için çeşitli şekillerde personel alımı yapan boru hatları ile petrol taşıma anonim şirketi BOTAŞ yeni bir ilan daha açtı. Bu ilana göre açık olan pozisyonlarda görev yapmak üzere 112 kişilik memur personel alımı yapılacağı duyuruldu.

BOTAŞ ve İŞKUR İşbirliği

BOTAŞ’ın daha önceki uygulamalarında da olduğu gibi bu personel alımında da yine Devlet Personel Başkanlığı ve İŞKUR’la işbirliği yapıldı. Bu ilan Devlet Personel Başkanlığı ve İŞKUR üstünden yapıldı. Personel alımında kadro sayısı 112 olarak belirlendi.

BOTAŞ Hangi Pozisyonlara Personel Alımı Yapacak

Boru hatları ile petrol taşıma anonim şirketi olan BOTAŞ açık olan 112 kişilik personel açığı İŞKUR üzerinden yapmış olduğu ilanla kapatmayı amaçlıyor. Buna göre en az lise mezunu olması gereken adayların uygun olan pozisyonlara atanması bekleniyor. Açık olan pozisyonlar Endüstri Meslek Lisesi mezunu teknisyen ve büro görevlisi ve ön lisans mezunu operatör ve teknisyen kadrosu olarak belirlendi. Ayrıca lisans mezunlarının da mühendis uzman yardımcısı kadrosuna başvuru hakkı bulunuyor. Açılmış olan kadrolar arasında yer alan Müfettiş Yardımcısı pozisyonuna da yine lisans mezunlarından alım gerçekleştirilecek. Başlamış olan başvuruların 23 Ekim 2017 tarihine kadar devam edeceği süreçte alımlar gerçekleştiğinde 112 kişilik liste İŞKUR ve BOTAŞ ana sayfalarından yayınlanacak. Başvuru yapmak isteyen adaylar İŞKUR ve BOTAŞ ana sayfasındaki ilan detaylarını inceleyebilirler.

Bu yazı 767 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun