Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 80 Memur Alımı Yapacak

Paylaş
 

Maliye Bakanlığının onayından sonra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yeni personel alımı için liste çıkardı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından açıklanan listeye göre 80 kişilik memur alımı gerçekleştirilecek. Açık olan pozisyonlara alınacak olan 80 kişi ile ilgili detaylar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı kurumsal sitesinde yer alıyor.

Müracaatlar 4 Ekim’de Başladı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından alınacak olan 80 kişilik memur ve personel kadrosu için başvurular 4 Ekim’de başladı. Adayların ve isteklilerin 18 Ekim tarihine kadar başvuru hakkı bulunuyor. Başvurular için gerekli bütün ayrıntılar yerine getirildiğinde 2018 yılı itibariyle Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda göreve başlanabilecek.

Personel Alımı İçin Başvuru Detayları

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesinde alınacak olan 80 kişilik memur ve personel için açık pozisyonlara atama yapılacak başvuruların yapılabilmesi için şahsi veya posta yoluyla başvuru yapılması gerekiyor. Eğer posta yoluyla başvuru yapılacaksa adres şu şekilde: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Emek Mahallesi Cadde 17, numara 13, C Blok, Kat 11 posta kodu: 06520 Çankaya- Ankara. Bu adrese posta ile başvuru yapmanız mümkün. Eğer başvurunuz onaylanırsa iş müfettişi yardımcısı kadrosunda göreve başlanabilecek. Başvuru yapacak olan adayların KPDS’deki gerekli puan türlerinden en az 85 ve üzeri olması şartı bulunuyor.

Bu yazı 691 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun