Cumhurbaşkanlığından Stajyer Personel Alım ilanı

Paylaş
 

Cumhurbaşkanlığı insan kaynakları ofisi tarafından yayımlanan stajyer personel alım ilanında, Cumhurbaşkanlığına yarı dönemli stajyer alınacağı açıklandı. Ankara’da bulunan tüm üniversitelere yazı gönderen Cumhurbaşkanlığı insan kaynakları ofisi, iletişim bölümünden endüstri mühendisliğine, web tasarım bölümünden psikoloji bölümüne ve uluslararası ilişkiler bölümüne kadar birçok branştan, az, orta veya iyi derecede yabancı dil bilgisi aranan, yarı dönem çalışma koşulu bulunan stajyer eleman ihtiyacının olduğunu açıkladı. Adayların alacakları ücret ve çalıştırılacakları birim hakkında bilgi henüz kamuoyu ile paylaşılmadı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihinin ise 4 Ocak 2019 tarihi olduğu açıklandı. Adayların bu tarihe kadar başvuru evraklarını Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisine göndermeleri gerekiyor.

Kimler Başvuru Yapabilir?

Cumhurbaşkanlığının stajyer personel alım ilanına başvuru yapabilecek adaylarda aranan özelliklerin ise üniversitelerin, yazılım mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, fizik, matematik, endüstri mühendisliği, büro yönetimi, iletişim, ekonomi, işletme, istatistik, uluslararası ilişkiler, psikoloji, görsel ve web tasarım” branşlarında son sınıfta okuyan lisans öğrencileri ile yüksek lisans ve doktora yapan öğrencilerinin olduğu ifade edildi.

Cumhurbaşkanlığı tarafından açıklanan stajyer personel alımı ilanı için stajyer personele ne kadar ücret verileceğine, görev yerine ve çalışma şekline dair herhangi bir bilgiye yer verilmedi. İlanda belirtilen bölümlerde okuyan ve şartları taşıyan öğrencilerin bilgilerinin 4 Ocak 2019 tarihine kadar Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisine iletilmesi gerekiyor.

Bu yazı 321 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun