EKPSS Geçerlilik Süresi Artık 4 Yıl Oldu

ekpss geçerlilik süresi, kpss geçerlilik süresi, engelli işe alım, engelli kpss geçerlilik
Paylaş
 

EKPSS Geçerlilik Süresi Artık 4 Yıl Oldu ve yapılan açıklamalara göre 5 bin yeni engelli işe alım yapılacak. kpss 2018 – 2017 geçerlilik süresi artık 4 yıl oldu

EKPSS Geçerlilik Süresi Artık 4 Yıl Oldu

KPSS geçerlilik süresine yapılan değişiklikle birlikte engelli Kpss sınavının geçerlilik süresi 2 yıldan 4 yıla çıkarıldı. Ak parti grup toplantısında Başbakan Binali Yıldırım tarafından yapılan açıklamalara göre 2 yıldan 4 yıla çıkarılan engelli kpss geçerlilik süresinin yanı sıra 5 Bin engellinin de istihdam edileceğinin müjdesi verildi.

Başbakanımız Binali Yıldırım tarafından açıklama yapılan Engelli Kpss geçerlilik süresi ile ilgili konuşmanın satır başları aşağıdaki gibidir;

Engelli vatandaşlarımızın hakkını teslim eden onlara öncelik sağlayan tek parti AK Parti’ dir. 2002’de 5777 memur vardı. Şimdi 52 bin 236. 10 kattan fazla büyük. 365 binin üzerinde engelli vatandaşımıza iş, aş sağladık 15 yılda. 15 yıl içinde engellilerle ilgili kapsamlı yasayı da AK Parti iktidarında biz çıkardık. Önümüzdeki sene, 2018’de 5 bin engelli kardeşimize iş vereceğiz. Hayırlı uğurlu olsun. E-KPSS sınavının geçerlilik süresi 2 yıldır. Hakları yanmasın diye bunu 4 yıla çıkarıyoruz.

ekpss geçerlilik süresi, kpss geçerlilik süresi, engelli işe alım, engelli kpss geçerlilik

Kpss Geçerlilik Süresi Nedir

Engelli vatandaşlarımız tarafından büyük bir sevinçle karşılanan müjdeli haber bizzat Başbakan Yıldırım tarafından açıklandı. EKPSS 2017 ve 2018 geçerlilik süresi ile ilgili açıklamalardan sonra 5 Bin kişilik işe alım sürecinin de hemen başlayacağı konusunda bilgiler verildi. Atama yapılacak 5 Bin engelli vatandaşımızın hangi kurumlara ve hangi şartlarla atanacağı konusunda resmi bir açıklama henüz yapılmadı.

Bu yazı 803 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun