İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Değişikliği

Paylaş
 

İstanbul il milli eğitim müdürü Ömer Faruk Yelkenci koltuğunu Tokat il milli eğitim müdürü Levent Yazıcı’ya bıraktı. Tokat il milli eğitim müdürü Levent Yazıcı 2012 yılından beri görevini yerine getirmekteydi. Görev değişikliği nedeniyle İstanbul’a atandı.

Tokat valiliği önünde 6 yıldır birlikte olduğu görev arkadaşları ile vedalaştı. Tokat için bugüne kadar elinden geleni yaptığını ifade eden Yazıcı Milli eğitim bakanın isteğiyle görev yeri değişikliği yapıldığını ifade etti. ”Arkadaşlarım bana dua etsinler, İstanbul’da muvaffak olmaya çalışıp, elimden geleni yapacağım. Eğitim alanında Milli eğitim bakanımızın verdiği enerji ile eğitimi daha iyi yerlere taşıyacağız” dedi.

Levent Yazıcı Kimdir?

1988 Yılında Kazım Karabekir Eğitim Fakültesinden Mezun oldu 2000 yılında İse İnönü Üniversitesini bitirdi. 2006 yılında yine İnönü üniversitesinde yüksek lisansını tamamladı. 89-2011 yılları arasında farklı illerde öğretmenlik yaptı, daha sonra eğitim yöneticiliği alanında kariyerine devam eden yazıcı, eğitim müfettişliği ve eğitim başkanlığı görevlerini de bir süre devam ettirdi. Eğitim ve kariyer hayatında gösterdiği başarılar sonucu, İstanbul Eğitim Müfettişleri Başkanlığı görevini yaptı ve Tokat İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı ve Tokatta 6 yıl görev yaptı. Şimdi ise görevini İstanbul’da devam ettirecek olan yazıcı, duygusal halleri ile dikkat çekti. Yeni görev yeri için heyecanlı ve mutlu olan Yazıcı’ya başarılar dileriz.

Bu yazı 374 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun