İstanbul Üniversitesi 131 Personeli Alacak

Paylaş
 

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü tarafından yayınlanan ilana göre en az KPSS 55 puana sahip olmak kaydı ile 131 adet personel alımı yapılacak. En az lise ya da lisans mezunu olmak şartı da alınacak personeller için gerekli. Yayınlanmış olan ilanda İstanbul Üniversitesi tarafından yapılan açıklama Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezleri’nde çalıştırılmak üzere, bütçesi üniversite gelirinden karşılanacak olan 131 adet personel alımı yapılacağı şeklinde.

2018 KPSS (B) grubunda yer alan puanın esas alınması koşulu ile en az 55 puan ve üzerine sahip olan adaylar arasında mülakat yapılacak. Hemşire, sosyal çalışmacı ve çocuk gelişimcisi unvanları ile toplamda 131 adet personel alımı İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sağlanacak.

Başvuru Şartları

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Rektörlüğü tarafından yayınlanan ilanda aranan şartlar;

-657 Sayılı Kanun’un 48. maddesinde yer alan genel şartların taşınıyor olması

-Her hangi bir Sosyal Güvenlik Kurumu üzerinde emeklilik ya da yaşlılık aylığı almıyor olmak

-Tüm pozisyonlar içerisinde haftalık 40 saatlik çalışma süresini geçmemek kaydı ile esnek çalışma saatlerini kabul ediyor olmak

-Lisans mezunları Çin 2018 KPSS-P3, lise mezunları için 2018 KPSS-P94 puan türünün esas alınarak en az 55 puan alınmış olması gibi seçeneklerden oluşmakta. Bu pozisyon için başvuru, www.istanbulc.edu.tr web adresinde yer alan başvuru formu doldurularak yapılacak.

Bu yazı 205 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun