İYTE Tarafından Yapılacak Olan Memur Alımı

Paylaş
 

İzmir İleri Teknoloji Enstitüsü (İYTE)yayınladığı bir ilanda KPSSP3 puanına göre memur alımı yapacağını duyurdu. Alınacak olan memur personelinin hangi kadroya yerleştirileceğine bağlı olarak minimum 3 bin 600 TL maaş alacağı belirtildi. Bu ilan ile ilgili ayrıntılı bilgiler ve şartları haberimizde açıklanıyor.

İlan İçin Genel Şartlar Nelerdir?

Bir adet sistem programcısı ve bir adet bilgi güvenliği personeli alınacağı duyurulan haberde genel şartlar şu şekildedir: 657 sayılı yasanın 48. maddesindeki özelliklere sahip olmak, 2018 yılı için KPSSP3 puanının yer aldığı belgenin olması, bilgi işlem merkezinde minimum 1 yıl programcı olarak deneyimli olmak, sürekli hastalığı ve özrünün olmaması, emekli veya yaşlı aylığı almamak, askerliği yapmış olmak ya da muaf olmak, YDS sınavından İngilizce düzeyinin D olduğunu belirtmektir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Resmi web sitesi olan www.iyte.edu.tr adresindeki iş talep formu doldurularak imzalanıp, 2 tane fotoğraf, özgeçmiş, nüfus cüzdanı ve fotokopisi, diploma ve KPSS sonucuna ait belge hazırlanmalıdır. Bu belgeler Rektörlük Personel Daire Başkanlığına teslim edilmelidir. İlanın yayınlanmasının ardından 15 gün içerisinde başvuru tamamlanmalıdır.

Personel alınacak kadronun 10 katına kadar aday sözlü sınava tabii tutulacak ve kadro için 4 katı kadar yedek belirlenecektir. Uygun bulunan adaylar için resmi web adresinden duyuru yapılacaktır. Sonuçların ilanından sonra bir hafta içinde gerekli belgeler teslim edilmelidir.

Bu yazı 377 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun