Konya Büyükşehir Belediyesi 60 Puan KPSS Memur Alımı Yapacak

Paylaş
 

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanan ilanda Doğanhisar Belediyesinde görevlendirilecek Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) 60 puan ile kadın ve erkek tekniker ve mühendis alımı yapılacaktır. Başvurular 15 Ekim ile 16 Ekim tarihlerinde olacaktır.

 

https://www.osymkilavuzu.com/wp-content/uploads/2018/10/2-kpss-memur-alimi-konya-buyuk-sehir.png

 

Konya Büyük Şehir Belediyesi 60 Puan KPSS Memur Alımı Yapacak

Konya Büyük Şehir Belediyesi tarafından yayımlanan ilan da Konya Doğanhisar Belediye Başkanlığında görevlendirmek için kadın ve erkek adayların başvuruda bulunabileceği Kamu Personeli Seçme Sınavı ( KPSS ) 60 puan ile tekniker ve mühendis olarak kamu personeli alımları olacaktır.

Alımlar İçin Gereken Koşullar

  • Tekniker 1 kişi alımı için;  Önlisans düzeyinde eğitim veren yüksek okulların İnşaat Programı mezunu olmak ve Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) P93 türünde 60 puan almak gerekmektedir.
  • Tekniker 1 kişi için; Önlisans düzeyinde eğitim veren yüksek okulların Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümü mezunu olmak gerekmektedir.
  • Mühendis 1 kişi alımı için; Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Ziraat Fakültesi Tarım Makinaları bölümü mezunu olmak gerekmektedir.
  • Mühendis Kadrosu için;  2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) P3 Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanını almış olmak gerekmektedir.
  • Tekniker Kadroları için; 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) P93 Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanını almış olmak gerekmektedir.
  • Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerden dolayı çıkarılmamış olması gerekmektedir.

Adayların başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları gerekmektedir.  İstenilen diğer belgelerle birlikte 15 Ekim 2018 gününden 16 Ekim 2018 günü mesai bitimine kadar (mesai günleri saat 09.00-17.00 arası) Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir. İlanın başvuru süresi bir gün olduğundan başvuruda bulunacak adayların bu süreyi geçirmemeleri gerekmektedir. Son başvuru tarih 16 Ekim 2018’dir.

Bu yazı 292 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun