KPSS 2017/9 tercihleri açıklandı

KPSS 2017/9 tercihleri açıklandı, Kpss 2017/9 tercih sonuçları, Kpss tercih sonuçları,
Paylaş
 

KPSS 2017/9 tercihleri açıklandı, sonuçlara ulaşmak için bizi takip edebilirsiniz, Kpss 2017/9 tercih sonuçları ösym tarafından açıklandı.

KPSS 2017/9 tercihleri açıklandı

KPSS 2017/9 tercihlerini yapan adaylar için yerleştirmeler belli oldu. Adayların yapmış olduğu tercih sonuçlarını öğrenmesi için aşağıdaki link üzerinden sorgulama gerçekleştirebilir.

Kpss 2017/9  Gençlik ve Spor Genel müdürlüğüne ait Mühendis ve Tekniker kadrolarına ilişkin atamalar tamamlandı. Tercih yapan adayların sonuçları öğrenmesi için T.C. Kimlik (YU Numarası) numaraları ile Aday Şifre bilgilerine sahip olması gerekmektedir. Bu bilgilere sahip olan Adayın ” sonuc.osym.gov.tr “ sitesine giriş yaptıktan sonra sorgulamayı gerçekletirebilir.

Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) 2017/9 tercih sonuçları

Kpss 2017/9 : Spor Genel Müdürlüğünün Mühendis ve Tekniker Ünvanlı Kadroların Yerleştirme Sonuçları 27 Aralık 2017 itibari ile açıklanlanmıştır. Tercih yapan Önlisans ve Lisans mezun adaylar, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme merkezi tarafından yapılan değerlendirme sonuçları 27 Aralık 2017 itibari ile https://ais.osym.gov.tr/ sitesine giriş yaptıktan sonra E-devlet ile de giriş yaparakta sonuçlara ulaşabilirler. E-devlet ile giriş yaptıktan sonra açılan sayfadan Başvurularım / Tercihlerim sekmesine tıkladıktan sonra açılan sayfada KPSS 2017/ 9 bölümüne giriş yaparak sonuçları görüntüleyebilirler.

 

Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) 2017/9 tercih sonuçlarına ulaşmak için Ösym nin resmi internet sitesinden E-devlet bilgileri ya da Kullanıcı adı-şifre bilgileri ile giriş yaparak öğrenebilirsiniz. Ayrıca ösymkilavuzu.com adresimizden bizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

 

 

Bu yazı 723 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun