KPSS 55 Puan ile Antrenör Alımı

Paylaş
 

Eleşkirt Belediye Başkanlığı tarafından yapılan ilan ile beraber Antrenörlük Eğitimi Lisans programından mezun olmuş olmak kaydı ile KPSS 55 puan üzerinden 1 adet antrenör alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuru tarihleri, başvuru şartları ve diğer konulara ilişkin olarak ilanda detaylı bir şekilde bilgi vermekte olan belediye, 657 Sayılı Devlet Memurları’na ilişkin olan kanunda yer alan madde gereğince eleman alımı yapacaklarının duyurusunu yaptı. Mahalli idarelere ilk defa ataması yapılacak olan kişilere hazırlanmış yönetmelik kapsamında yer alan sınıf derecesi, unvanı, nitelikleri, adedi, KPSS taban puanı, KPSS türü ve şartlarına ilişkin tablo yayınlandı.

Başvuru Şartları

Eleşkirt Belediye Başkanlığı tarafından alımı yapılacak olan antrenör pozisyonuna ilişkin olarak başvuru şartları da yayınlandı. Bu şartlardan ilki T.C vatandaşı olmakla beraber kamu haklarından mahrum olmamak yer alıyor. Kasten işlenmiş olan bir suçtan ötürü hüküm giymemiş olmak, erkek adaylar için askerlik durumunu icra etmiş olmak, görevini devamlı olarak yapmasına engel olacak her hangi bir hastalığın olmaması gibi birçok başvuru şartı ilanda belirtilmiş durumda.

14.01.2019 günü saat 08:00’den itibaren başlayacak olan başvurular 21.01.2019 günü sat 17:00’ye kadar devam edecek. Başvuruların Eleşkirt Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü Evrak Kayıt bürosu kapsamında yapılması gerekmekte. Başvuruların şahsen ya da iadeli taahhütlü posta yolu ile yapılması adaylar tarafından dikkat edilmesi gereken bir nokta.

Bu yazı 303 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun