Lise Mezunu Tecrübesiz Kabin Memuru

freebird-personel-kabin-memuru-alicak
Paylaş
 

Freebird Hava Yolları, en az lise mezunu olmak koşulu ile, orta derecenin üzerinde ingilizce ve belirtilen yabancı dillerden en az bir dil bilen kadın kabin memuru alımı yapacağını açıkladı

Lise Mezunu Tecrübesiz Kabin Memuru Alınacak

Freebird Hava Yolları, en az lise mezunu olmak koşulu ile, orta derecenin üzerinde İngilizce bilmek ve Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Flemenkçe, dillerinden en az birini bilmek koşulu ile kabin memuru alımı yapılacağını duyurdu. Fiziki özellikler ise en az 160 cm, en fazla 180 cm boy ve kilosu orantılı olması gerekmektedir. Kabin memuru üniforması giyildiğinde ise görülen kısımlarda herhangi dövme piercing ve yara izi gözükmeyen, Antalya da ikametgah eden ya da ikametgah edebileceğini kanıtlayan kişiler kabin memuru alımına başvuru yapabilir. Son başvuru tarihi 5 mart 2018’dir. 20 yaşından gün almış olmak ve 34 yaşını geçmemiş kişiler başvuru yapabilmektedir. Yüzme bilmesi de gerekmektedir.

Freebird’den gelen açıklama şu şekildedir. “Freebird Ailemizin bir üyesi olmak ister misiniz? İnsan ilişkilerinde ve takım çalışmasında başarılı, güleryüzlü, dikkatli, uçuş emniyetine önem veren, Mesleki kariyerini Kabin Ekibi üyesi olarak sürdürmeyi hedefleyen takım arkadaşları arıyoruz.”

Freebird Hava Yolları, kariyet.net sitesi üzerinden kabin memuru alınacağını duyurdu. Başvuru yapmak isteyenler aşağıdaki linke tıklayabilir.

https://goo.gl/EyGbPT

Bu yazı 669 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun