Milli Eğitim Bakanı Öğretmenlere Hitap Edecek

Paylaş
 

2018 – 2019 eğitim öğretim yılının mesleki çalışma programı 3 Eylül 2018’de başlıyor. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, eğitim ve öğretimdeki mesleki çalışmaların başlayacağı 3 Eylül’de, Milli Eğitim Bakanlığında görev yapan tüm öğretmenlere seslenecek. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 2018 – 2019 eğitim öğretim yılında görev alacak öğretmenlere, 3 Eylül 2018 Pazartesi Günü canlı yayınla hitap edecek. Bakan Selçuk’un öğretmenlere yönelik yapacağı konuşmayı TRT Haber ve EBA canlı olarak yayınlayacak.

2018 – 2019 eğitim öğretim yılındaki mesleki çalışma programının başlayacağı 3 Eylül’de açıklamalar yapacak olan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, TRT Haber ve Eğitim Bilişim Ağı olan EBA’dan canlı yayınla 1 milyon öğretmene seslenecek.

Mesleki Çalışma Programı 2 Hafta Sürecek

2018 – 2019 eğitim öğretim yılında, öğretmenlere yönelik mesleki çalışmalar yapılacağını açıklayan Milli Eğitim bakanlığı ( MEB), bu programın 3 Eylül 2018 Pazartesi Günü başlayacağını belirtti. 3 Eylül’de başlayacak olan öğretmenlere yönelik mesleki çalışma programı 14 Eylül 2018 Cuma Günü sona erecek.

Bu kapsamda hareket eden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 2018 – 2019 eğitim öğretim yılı öğretmenlere yönelik mesleki çalışma programının başlayacağı tarih olan 3 Eylül 2018’de Eğitim Bilişim Ağı ve TRT Haber aracılığıyla canlı yayın yapacak. Öğretmenlere yönelik mesleki çalışma programının ilk gününde yaklaşık 1 milyon öğretmene seslenecek.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un, 3 Eylül’deki hitabeti Başöğretmen Salonu’nda yapılacak. Sabah 10. 30′ da başlayacak olan programa, Ankara’da görev yapan öğretmenler katılacak. 81 ilde ders başı yapacak olan öğretmenler ise Bakan Selçuk’un yapacağı konuşmayı okullarda bulunan canlı yayın ekranlarından izleyecek.

Öğretmenlere önemli mesajlar verecek olan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, öğretmenlik mesleğine farklı bakış açıları ortaya koyuyor.

Bu yazı 342 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun