Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Müdürlüğünde Görev Değişikliği Yapıldı

Paylaş
 

Milli Eğitim Bakanlığı üst düzey kadrolarda görevden almalar ve atamalar devam ediyor. Ortaöğretim Genel Müdürlüğü, inşaat Emlak Dairesi başkanlığı ve Yeğitek Genel Müdürlüğü başkanlığı ve Pictes projesinin başkanlıklarında görevden almalar ve yeni atamalar yapıldı. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Ortaöğretim Genel Müdürlüğü’de görev yapan Ercan Türk’ün yerine Cevdet Vural atandı.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Ortaöğretim Genel Müdürü olan Ercan Türk’ü görevinden aldı. Ercan Türk’ün yerine yeni Ortaöğretim Genel Müdürü olarak Cevdet Vural getirildi. Ortaöğretim Genel Müdürü olan Ercan Türk ise Talim Terbiye kurulu üyeliğinde görevlendirildi. Milli Eğitim Bakanlığı’nda gerçekleştirilen devir teslim töreninde ErcanTürk, hayırlı ve uğurlu olsun temennileriyle görevini Cevder Vural’a teslim etti. Bakan Yardımcısı Mustafa Safran, Ortaöğretim Genel Müdürlüğü’ndeki geçmiş başarılı çalışmalarından dolayı Ercan Türk’e teşekkür etti.

Daire Başkanlığından Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne, Ercan Türk’ün yerine atanan Cevdet Vural, Bakan Ziya Selçuk’un eski öğrencisiydi. Personel Genel Müdürlüğünde daire başkanı olarak görev yapan ve Bakan’ın öğrencisi olan Cevdet VURAL Ortaöğretim Genel Müdürlüğü’ne atandı. Üst düzey görevden alımlar ve atamaların önümüzde ki hafta sonuna kadar tamamlanması planlanıyor. Bakan Ziya SELÇUK’un yeni ekibini önümüzdeki hafta kurması ve tamamlaması bekleniyor.

Bu yazı 394 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun