Ordu Büyükşehir Belediyesi’nden İş İlanı

Paylaş
 

2018 Kamu Personeli Seçme Sınavlarının bitiminden sonra devlet kurum ve kuruluşları yavaş yavaş memur alım ilanları yayınlamaya başladı. Son olarak Ordu belediyesi Türkiye İş Kurumu aracılığıyla istihdam sağlamayı sürdürüyor. Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye iş Kurumu iş birlikteliğiyle oluşturulan iş ilanında İtfaiye Daire Müdürlüğünde sorumluluk almak üzere 23 itfaiye erinin alımı yapılacağı duyuruldu. Türkiye İş Bulma Kurumunun resmi internet sayfasında yayınlanan iş ilanında adayların sahip olması gereken bazı özel koşullar ve durumlar bulunmakta.

İtfaiye eri olarak istihdam edilecek adaylardan kamu personeli seçme sınavı şartı aranmayacak. Toplamda 23 kamu personeli ve itfaiye erinin alınacağı duyurulan iş ilanında istenen şartlar hakkında detaylı bilgiye Türkiye İş Kurumu resmi sayfasından ulaşabilirsiniz. Başvurucu yapması beklenen adaylardan en düşük eğitim seviyesi olarak ilkokul mezunu olma şartı aranmakta. Aynı zamanda İtfaiye eri alımı ilanına Ortaokul, Lise, Lisans mezunları da başvurabilmekte. Ordu Büyükşehir Belediyesinin açmış olduğu ilanda toplam 23 kişinin istihdam edilmesi planlanmakta ancak şartlara ve talebe göre bu sayının artabileceği ifade ediliyor.

İtfaiye Eri İş İlanı Başvurusu

Yapılan ilan başvurusundan sonra adaylar mülakat yöntemi ile elenerek tercih edilecek. Ordu Büyük şehir Belediyesinin açmış olduğu bu ilanda öncelik özellikle lisans mezunu bireylere sonrasında ise lise, ortaokul ve ilkokul mezunlarına verilecek. Diğer bir yandan Mülakata kalmaya hak kazanan kişilerin aranan şartları ve nitelikleri taşıması gerekmekte. Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye İş Kurumu İş birliğiyle açılan itfaiye eri ilanında alımlar sadece mülakat yöntemi aracılığı ile gerçekleşecek. Başvuru yapmayı düşünen adayların en geç 7 Kasım 2018 tarihinde saat 17:00’a kadar başvuru yapması gerekmektedir.

Başvuru yapmayı düşünen adayların belirtilen süreye kadar bizzat kendisinin ilana başvuru yapması gerekmekte olup, ilanın verileceği adrese başvuru yapılmalıdır. Türkiye İş Bulma Kurumunun resmi sayfasında yer almakta olan ilan bilgilerine göre başvuru adresi; Ordu Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü görünmektedir. Adayların başvurudan önce gerekli nitelikleri ve şartları sağladığını kontrol etmesi yararına olacaktır.

Bu yazı 316 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun