ÖSYM Bilişim Personeli Başvurusu Alacak

bilisim personeli alinacak
Paylaş
 

ÖSYM sözleşmeli bilişim personeli alacağını duyurdu. Başvuru tarihi 22 Ocak 7 Şubat 2018 tarihleri arasındadır. Başvurmak isteyenler ÖSYM’nin internet adresinden ulaşabilir.

ÖSYM 22 Ocak 2018 de yayınladığı bildirimde sözleşmeli bilişim personeli alacağını ve başvuru koşullarını açıkladı.

ÖSYM Bilişim Personeli Başvurusu Alacak Detayları

ÖSYM sözleşmeli bilişim personeli başvurusu detayları ile ilgili veya başvuru formu için ÖSYM’nin internet sitesinden bakabilirsiniz. Genel olarak sizi ilgilendiren bazı detaylar aşağıdadır.

Başkanlığımız Bilgi Güvenliği ve Yönetimi Daire Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere, 31/12/2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik”in sekizinci maddesi uyarınca,  2016  yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında ( KPSS ) KPSSP3  puanının yüzde yetmişi (%70) ile yabancı dil puanının yüzde otuzunun (%30) toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak sözleşmeli bilişim personeli pozisyonunun on (10) katı aday arasından, Başkanlığımız tarafından gerçekleştirilecek sözlü sınav sonucunda oluşacak başarı sırasına göre 6 (altı)  Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.

Osym personel alacak

Adayların sınava katılabilmesi için Sınav Başvuru Formunu bilgisayar ortamında eksiksiz olarak doldurup fotoğraf yapıştırdıktan sonra, formun çıktısını imzalamak suretiyle yukarıda belirtilen belgelerle birlikte 22 Ocak– 7 Şubat 2018 tarihleri arasında ÖSYM Başkanlığı Üniversiteler Mahallesi, İhsan Doğramacı Bulvarı No:1 Bilkent/ANKARA adresine şahsen veya son başvuru tarihinde Başkanlığımıza ulaşacak şekilde posta ile yapılması gerekmektedir.Başvurular, 7 Şubat 2018 tarihinde saat 17:.00’de sona erecek olup postadaki gecikmeler veya diğer sebeplerle bu tarihten sonra başvuranlar ile eksik belge ibraz edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.Adaylar tüm sınav duyurularını ÖSYM’nin internet adresinden izleyecek olup ayrıca bildirim yapılmayacaktır.

 

ÖSYM sözleşmeli bilişim personeli alacağını duyurdu. Başvuru tarihi 22 Ocak 7 Şubat 2018 tarihleri arasındadır. Başvurmak isteyenler ÖSYM’nin internet adresinden ulaşabilir.

Bu yazı 562 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun