Sosyal Platformlarda Belediye Savaşı | ÖSYM Kılavuzu
 

Sosyal Platformlarda Belediye Savaşı

Paylaş
 

31 Mart yerel seçimlerinden sonra sosyal medya ortamlarında belediye savaşları atılan tweetlerle hız kesmiyor. Yapılan belediye seçimlerinden sonra, sosyal medyada belediye savaşları durmaksızın devam ediyor. Maltepe Belediyesi’nin, CHP adayı Ekrem İmamoğlu’nun mesajına karşılık atılan cevapta İBB Beyaz Masa “Yıldırım” tarzında manidar bir yanıt verdi. Uşak Belediyesi ise “Ses tam anlamıyla Uşak’tan bile duyuldu” diyerek konuyu farklı bir tarzda yorumladı.

Seçimin Yankıları Sürüyor

İBB’ye bağlı beyaz masa ekipleri, sosyal medyadan Maltepe Belediyesine verdiği cevapla gündemde yer aldı. Seçimin yankıları internet üzerinden devam ederken, bir Twitter kullanıcısının attığı tweet ortalığı karıştırdı. Kullanıcı, İstanbul belediyesine bir hoş geldiniz diyerek attığı tweetine karşılık olarak Maltepe Belediyesi, “Hepsine toplu olarak diyeceğiz. İlçemize Sayın Ekrem İmamoğlu’nu beklemekteyiz.” şeklinde cevap verdi.

Maltepe Belediyesi’nin bu yanıtına ise İBB Beyaz Masa ve Üsküdar Belediyesi’nden yanıt gecikmedi. Beyaz Masa, “Sayın Maltepe, beklerseniz çayı soğuk içeceksiniz, bize yıldırım hızıyla yetişin.” yanıtını verirken Üsküdar Belediyesi ise “Ne kadar da yıldırım hızı gibi bir cevap.” diyerek karşılık verdi.

Bu yazı 51 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun
  • YORUM
yorum ikonu
2019-09-29 19:51:47
yorum ikonu
2019-08-26 00:26:00
yorum ikonu
2019-08-19 15:36:02