Tapu ve Kadastro Personeli Alımı İlanı

Paylaş
 

Orta Öğretim, Ön lisans ve Lisans Kamu personeli seçme sınavlarının hemen ardından memur adaylarının merakla beklediği konuların başında kuşkusuz atama ilanları gelmektedir. Büyük umutlarla gelecek planları kuran adaylar için İş Bulma Kurumu üzerinden kamu personeli alım ilanları 2018 yılının sonuna doğru yoğunlaşmaya başladı.

Son olarak Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü İşkur aracılığıyla ilgili alım ilanını duyurdu. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü yetkilisi ve Genç Memursen Başkan yardımcısı Taner Düzgören yayınlanan ilan hakkında açıklamalarda bulundu. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Şube Başkanı Taner Düzgören yaptığı açıklamalarda atama bekleyen memur adaylarına müjdeli haberi verdi. Düzgören, yaptığı kamu personeli alım ilanı duyurusunun hemen ardından müjdeli haber için Hayırlı olur inşallah temennisinde bulundu.

Taner Düzgören Sosyal Medya Üzerinden Bildirdi

Yapılan kamu personeli seçme sınavlarının hemen ardından bilindiği üzere kamu kurumları personel alım ilanları yayınlamaya başladı. Bu kurumlardan biri olan Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü şube başkanı Düzgören sosyal medya hesabı aracılığıyla yapmış olduğu duyuruda 264 sözleşmeli memur personelinin alınacağını duyurdu. Ancak Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünün resmi hesabından konu hakkında herhangi bir resmi açıklama yapılmazken, önümüzdeki günlerde resmi ilanlarının duyurulması beklenmekte. Bu nedenle 264 sözleşmeli memur alım ilanlarının detayları ve aday yeterlilik şart ve kuralları önümüzdeki günlerde netleşecek.

Bu yazı 291 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun