Teog Yerine Gelecek Sistem Hakkında Bilgi

teog 2018 ne zaman, teog ne zaman kaldırılacak, teog yerine gelen sistem, yeni sistem nedir
Paylaş
 

Teog yerine hangi sistem gelecek, yeni sistemin amacı ne olacak, teog bu sene uygulanacak mı? Teog 2018 ne zaman yapılacak yada yerine hangi sistem gelecek, teog ne zaman kaldırılacak

Teog Yerine Gelecek Sistem Hakkında Bilgi

Başbakan Binali Yıldırım tarafından Teog’un yerine gelecek yeni sistem ile ilgili açıklamalar yaptı. Başbakan Binali Yıldırım tarafından yapılan açıklamalara göre Teog sisteminin yerine geçerli olacak yeni sistemin tüm detayları bir hafta içerisinde açıklanacak.

teog 2018 ne zaman, teog ne zaman kaldırılacak, teog yerine gelen sistem, yeni sistem nedir

Teog Yerine Hangi Sistem Gelecek

Başbakan Yıldırım tarafından yapılan açıklamalara göre yeni sistemin asıl amacının öğrencilerdeki sınav stresinin neden olduğu hataların önüne geçecek daha rahat bir sınav sistemidir. Yeni sistemde nelerin değişeceği ve nasıl bir sınav sisteminin yürürlüğe konulacağı konusunda detaylı tüm bilgiler yaklaşık 1 hafta içerisinde netleşecek.

Yeni Sınav Sisteminin Amacı Ne Olacak

Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ nin Akademik Yıl Açılış Töreninde konuşan Başbakan Binali Yıldırım, TEOG’un yerine getirilecek sistemle ilgili , “TEOG sistemini bu sene uygulamayacağız ama bunu üzerinden maalesef çeşitli tezviratlar yapılıyor. Bunların hiçbiri gerçekle bağdaşmıyor. Bizim yapacağımız muhtemelen 1 hafta içinde bunun detaylarını paylaşacağız.

Bu yazı 685 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun