Yozgat Bozok Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı

Paylaş
 

Yozgat Bozok Üniversitesinden yapılan açıklamada, lisans ve önlisans mezunlarına yönelik olarak sağlık personeli alınacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre laborant, sağlık teknikeri ve ebe kadrolarına başvuru yapılacağı, başvuruların 13 Ağustos 2018 tarihinde başlayarak 29 Ağustos 2018 tarihinde sona ereceği duyuruldu.

Ebe, Sağlık Teknikeri ve Laborant Alım İlanı

Bozok üniversitesinin açıklamış olduğu detaylara göre, 2016 yılında yapılan kpss sınavlarında gösterilen başarı seviyesi uyarınca 657 sayılı yasa hükümlerinde çalıştırılmak üzere, ebe, sağlık görevlisi ve laborant kadrolarında çalıştırılmak üzere, sözleşmeli personel alımı yapılacak. Konunun tüm detaylarının bozok.edu.tr adresi üzerinden yayınlanacağı bildirilirken, çalışma esasları da bildirildi. Alım yapılacak personelin gece ve gündüz nöbet esaslarına uygun olacağı ve personel çalışma ücretlerinin, bu ücretler için ayrılmış özel bütçeden karşılanacağı bildirildi.

Başvuruların Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörlüğüne, 29 Ağustos 2018 çarşamba günü saat 17.00’a kadar yapılması gerektiği de detaylar arasında bulunuyor.

Başvuru yapmak isteyen adayların, 657 sayılı Devlet Memurluğu Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıması, herhangi bir devlet kurumundan maaş alıyor olmaması ve 2016 yılı KPSS(B) lisans ve önlisans sınavına girmiş olma şartlarını taşıyor olmaları gerekiyor. Başvuru yapmak isteyen adaylar, Yozgat Bozok Üniversitesine, öğrenim belgesi, 2016 yılı kpss sınav sonuç belgesi, vesikalık fotoğraf ve bozok edu.tr adresinden alınacak olan başvuru formu ile şahsen başvurmaları gerekir.

Bu yazı 314 kere okundu.
  • Site Yorum
  • Facebook Yorum

Bir yorum bırak

Bir yorum bırak

Facebookta bizi bulun